no107064

Je pravda, že Babiš kupuje Škodovku?

Je pravda, že Babiš kupuje Škodovku? Je to článek na Autoforum.cz, ale to je největší žumpa … něco jak mezi novinama blesk. Číst se mi to nechce protože 99% z autofora.cz co jsem četl, byly výmysly, nebo hodně zkreslené informace. Hlavně ten méněcenný autor Bednář píše nepravdivé nebo zkreslené články proti koncernu VW a proti všemu dieselovému. A jelikož se mi to nechce číst, protože z autoforum.cz jsou lživé informace a čtení by bylo jen mrhání časem, tak bych se chtěl zeptat zda je to pravda, nebo zase lež, nebo třeba zase jen něco hodně zkresleného. Děkuji

Odpovědi
Kepler

Myslím, že je to blbost. Babiš je sice bohatý, ale ne dost bohatý, aby odkoupil jednu z nejlukrativ­nějších částí VW. To autofórum je fakt jako Blesk. Nebo taky Pleytvák na idnes. Co tam jsem se už dozvěděl za kravin…

marci1

Všechno je možné, ale článek vyšel 1.4.2016, tedy to byla zřejmě legrace. 🙂
http://www.au­toforum.cz/za­jimavosti/kon­cern-volkswagen-se-rozpadl-skodu-kupuje-babis/

anonym

nevěřím tomu.

Kepler

marci: TREFA! Tak to jsem nevěděl, že to vyšlo na apríla. Dost dobré.