Avatar uživatele
anonym

Je pravda že autoškola v Praze je těžší než autoškola mimo Prahu např. na vesnici? Nebo v tom není žádný rozdíl?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 4821 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Co se týče předpisů a ostatního, je to úplně stejné, ale provoz v Praze nebo větších městech je úplně něco jiného než v obci s několika tisíci obyvateli.
Takže přestože je to trošku těžší, zde platí úplně přesně pravidlo, že těžko na cvičišti-lehko na bojišti.
Pokud si vyjede „vytrénovaný“ nováček je tkz. otrkaný, ale když vyjede nováček z malé obce, kde dělal papíry do velkého města, je v …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
AndreiRanger

Já si dovolím trochu oponovat. Ono dělat autoškolu na vesnici nebo ve středním městě není žádný med a podle mě Praha z nikoho řidiče neudělá. Akorát vás naučí používat spojku, protože celou lekci popojíždíte v koloně. Osobně jsem se na přažských silnicích naučil jen porušovat přepisy..:-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

S ohledem na prakticky všechny křižovatky osazené značkami, semafory, s ohledem na skutečnost, že jsou vyznačeny jízdní pruhy, tak se v Praze nováčkovi, který ale dělá pražskou autoškolu jezdí líp, než ne venkově, kde se zcela lehce nechá nachytat na pravidle pravé ruky, přejetí do protisměru když není značen střed apod. Co ale není dobré, dělat zkoušky v okrajích Prahy. Tam už začínají být problémy se značením křižovatek apod.
A jinak – po Praze se jezdí dobře. Jen ten kdo jí nezná, měl by si vedle sebe posadit dalšího řidiče který mu pohlídá množství značek a směr kam chce jet a kde jsou veřejné záchodky. ono někdy zůstat v kolonách přes Prahu několik hodin je to milé vědět kam si odběhnout.
Nejlepší je první záchytné parkoviště a potom je to pohoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Není v tom rozdíl,
jen na vesnici najezdíte více km, nežli v Praze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek