zzzlatokopka

Je pravda, že auto na STK musí pod kamerou stát určitou dobu?

Byla jsem na STK a mechanik byl za pár minutek hotový, přesto mi řekl, ať to tam nechám ještě 10 minut stát, že to pod kamerou musí stát určitou dobu.

Je to pravda?

Všem předem děkuji za oodpovědi:-)
Doplňuji:
Tak proč na tu pič… odpovídáš Jugare?
Jo a dala jsem mu taky palec:-)))

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Tak toto vím zcela přesně a bohužel to není pravda. Ale, no jedno ale tu je. Asi ses mu líbila a tak se chtěl na tebe ještě 10 minut dívat :)

Další odpovědi
gecco

Obecně to není pravda – ale netuším, jaké má interní předpisy daná stanice…
😉

mosoj

Je to pravda a platí pro všechny STK stanice.
Nemusí se ale stát pod kamerou, ale dřív jak za 30 min ti papíry nedají. Řekli mně, že musím počkat, protože ten limit musí dodržet.
Nestojí se ale na rampě ale klidně na parkovišti. Po uplynutí 30 min. mně dali papíry a mohl jsem odjet. Čekalo nás tam víc.
Tady už dávno vůbec nejde o pravdu.

anonym

Oni mají časový limit za jak dlouho musejí udělat prohlídku.Pokud to udělají dříve, tak kvůli nadřízeným to tak falšují.Jako že ještě něco prohlížejí.

anonym

Je to vše individuální,dle vozidla,stáří atp.
Doplňuji:
Samozřejnmě,pan chytrý vždy označí zlatokopce otázku jako zajímavou i kdyby to byla sebemenší píč…a.a navzájem,to všichni vidíme.
Kdyby jste byli alespoň trošku soudní,rád bych to uvítal.
Jugar

cukrar

Na provedení TK jsou určité úkony za určitý čas. Pokud to stihnou moc brzy, tak vozidlo musí chvilku počkat, aby neskončil dříve, nežli mu nařizují předpisy.

zzzlatokopka

Jugare co bys rád uvítal? Palce? Nedám:-DDD

anonym

Mě nejde zlato o žádný palce,tos už mohla pochopit,ale o spravedlnost,víš co to je?
Vím,pravda bolí co?když ti ji někdo od srdce napíše,ale musíš jí taky někdy uznat,takovej je život.Gecco,nikde nepláču,na nic si nestěžuju,je mi fajn

gecco

Pláčeš, Jugare, pěkně – ale na nesprávném hrobě…

A ano – všichni to vidíme…
😛