Dismas

Je pravda že atraktivní ženy jsou nenáviděny ostatními, ne tak atraktivními ženami?

Nejlepší odpověď
iceT

To je lehká závist, nikoliv nenávist a ta závist pramení spíš z pocitu vlastního nízkého sebevědomí. Zdravě sebevědomá žena nemusí nikomu nic závidět, akorát s tím sebevědomím se to nemusí přehánět, pak už je to namyšlenost.

Další odpovědi
Drap

A takovou blbost ti řekl kdo ? Je to nesmysl.

marci1

Nemohu mluvit za všechny ženy, ale myslím, že u většiny žen tomu tak není. Většina těch super „atraktivních“ žen myslí jen na to, jak vypadá, ale pro život a pro chytré, inteligentní muže je nepoužitelná. 🙂
I když každá žena by měla atraktivní. 🙂

lexx

stává se…kdo někdy pracoval ve smíšeném týmu ten ví své…

ivzez

Není.