England1522

je pravda že Američané závidí Evropanům že mají krásné starobylé památky a jiné města příklad Řím oproti New Yorku.

Nejlepší odpověď
Drap

Je to logické. Zvláště oblast Severní Ameriky /USA/ nemá žádné historické památky. Města a podobné stavby se začaly budovat až dlouho po příchodu bělochů a hlavně ještě dřevěné. Z dávnější historie se nic nemohlo dochovat, kožená teepee, která se používaly k bydlení již dávno shnila a zteřela.
Obdobu možno vidět třeba i v Australii. Historické budovy jsou staré 100 – 200 let a takový věk má u nás přinejmenším polovina vesnických chalup.

Další odpovědi
M.

Zeptej se Američana :)

Mimochodem ani bych se nedivila, Amerika – ta městská část, kterých je plno – za nic nestojím nechápu, proč se tam hrne tolik lidí.
Navíc historii svou ani pořádně nemá a to si pak začnou říkat praví američané, i když jsou přistěhovalci od nás. :) He.