juie

Je pravda,že…???

takzvané Medvědí mléko prospívá bolesti v krku.Medvědí mléko=horké mléko s medem…

Nejlepší odpověď
tuCZek

mléko je na hleny a med posiluje imunitu,tak je to možné

Další odpovědi
kubajs

Myslím si že to možné je.

barnajka

Určitě, funguje to. Vždycky když na mě jde nějaký to nachlazeníčko (rýma, kašel, škrábání v krku), dělám si něco podobnýho. Nemůžeš počítat, že vypiješ jeden hrníček a budeš zdravá – až tak zázračný účinky to nemá. Ale na pár hodin se člověku uleví (nebo aspoň mě ano) a když k tomu nasadíš ještě další podpůrnou léčbu (vitamíny, horký čaj s citronem, pastilky proti bolesti v krku atd..), za několik dní by tvoje problémy mohly být pryč. Chce to taky nasadit klidový režim a hodně odpočívat – a pokud potíže neustoupí, radši jdi k doktorovi.

Recept na můj „kouzelný“ nápoj jsem kdysi četla v nějaké knížce. Vezmeš jeden pytlík mátového čaje, zaliješ horkým mlékem a osladíš medem. Ta kombinace s mátovým čajem zní divně, ale náhodou je to celkem dobrý :)

vindic

Vyzkoušeno osobně a možné to je. I když to někomu zrovna nechutná.