Klára K.

Je pravda to, že piráti ukusovali bohatým paničkám náušnice i s kusem ucha?

Mamka mi vždycky říkala, že piráti kradli bohatým paničkám tak, že je vždycky násilně „objali“ a při tom jim ukousli kus ucha s náušnicí.
Je to pravda?

Odpovědi
gecco

Jóóó – kdyby „kus ucha“…
😁

marci1

Je to možné, pokud náušnice nešla sundat jednoduše, tak to pojali drsněji. 🙂

ReHu

To pochybuji.
Pokud si bohatá panička nesundala náušnice sama, bylo jednodušší je vytrhnout.
To dělají někteří drsnější zloději i dnes.
Kroužky v uchu, ty větší obzvlášť, jdou urvat snadno.