Kura

Je pravda o důchodech od roku 2016 ?

Opravdu si zde „přispěvatelé“ myslíte, že v dnešní době půjdete na úřad a on Vám sdělí informace o tom, co se chystá za represe na rok 2016 ???
Tak si žijte dál v bludech a pohádkách !!!
Dnes se dozvíte info jen od známých, je to horší jak za komančů !!!
Jde mě o to, jestli o tomto někdo kdy slyšel další a pokud má někdo možnost, ať toto info ověří u svých známých na úřadech !!!
A podělí se s námi o odpověď.
Pokud ale dostanete jasně vyhýbavou odpověď, je nadmíru jasné, že se něco opravdu chystá !!!

Nejlepší odpověď
gecco

Probůh – co to píšeš za maglajs???
…„jde o tajnou informaci“ … „proto se dnes všichni 60tníci“…
:-OO

Jo takže tajná info – a všichni šedesátníci ji znaj??? – a držej jazyk za zuby???
ROFL

Mimochodem – důchodová reforma se skutečně připravuje (systém sociálního zabezpečení je dlouhodobě deficitní) – ale co bude obsahovat ještě nikdo neví – a schválení reformy se určitě nestihne do 1. 1. 2016…
😉

Další odpovědi
anonym

Pokud to je tajná informace, jak si k ni přišel? Máš konexe?

Lamalam

Máňa říkala, že je to pravda.

pusinka50

Není to pravda. A kdybyste třeba někdy psali Babišovi a ekonomickému analfabetovi Kalouskovi, jako já na facebooku, přibylo by mnohem víc hlasů obyčejného lidu, který by Babiš určitě neignoroval.

lexx

důchody nebudou žádné, leda pro státní vyžirky a parazitní ouředníky (policajti, vojáci, justice, hasiči, státní správa…) vláda prachy probendí do halíře, střádejte si na stáří z vlastní minimální mzdy, nejezte, nepijte a nekuřte

dudu

V Babyloně došlo ke zmatení jazyků, ty zde pro změnu mateš slova a myšlenky podle vzoru „pojem a průjem totéž jsou“.

mosoj

Důchodová reforma se zavádí, ruší, zavádí, ruší ........ Úředníci neví kudy kam, mají svých starostí dost.
Obstarejme si pastviny ať se máme kde pást.
A takováto svinstva zde někteří ještě propagují. Mimochodem v Austrálii je průměrný důchod 30 000 Kč.

Nevím co se připravuje, ale mohl by být i přechod na euro. To se nám potom ztáhne všechno, jak to bude kyselé.
Doplňuji:
Větší lež těžko pohledat.
http://www.med­plus.cz/rukavi­ce

cukrar

Kura a teď tu o Červené Karkulce a další pohádky.
Jen dejte pozor, aby Vám při rozčilování nepraskla žíla a vy nezůstal na vozíku.

wendyX

A nejen Máňa… Dušan to říkal taky !!

mosoj

Zde je správný odkaz na tu lež.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/371947-duchodci-letos-dostanou-jednorazovy-prispevek-600-korun.html