Usoman

Je pravda, když Zemi zasáhne masivní asteroid, tak její opačnou stranu postihnou rozsáhlá zemětřesení a sopečná činnost?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslis, že pouze „opačnou stranu“???
😉

Další odpovědi
Rokio

Podle mě to bude působit na celou Zemi.

Kepler

Ano, zemětřesné vlny se šíří po zemské kůře kruhovitě a na opačné straně planety se šoky opět setkají a vznikne tak nové ohnisko. Už se to několikrát potvrdilo od té doby co se provádějí seismická pozorování na celé Zemi.

Agneta

Je…no a? Už se párkrát stalo…nemysli si, že si příroda s tím „škůdcem HomoSapiens“ neporadí…:DDD