jahudka_vlm

Je pravda, když mi dneska řekl dentista, abych proti zubnímu kameni používala sodu na kartáček? Máte někdo jinou radu?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Zkuste nejdřív použít Crest belici zubni pastu s obsahem jedlé sody a peroxidu .Odstranuje zubní kámen a plak.Ale jinak se soda taky používá.

Další odpovědi
Ella

když se podíváte na zadní stranu obalu jedlé sody uvidíte, že je tam napsáno, že se používá i při „bělení zubů“. Mě teda zubařka nikdy sodu neporadila, raději mě poslala vysolit litr k nějaké své známé…
Jinak já bych doporučila používat sodu jednou za měsíc maximálně, protože narušuje sklovinu a hned po sodě umýt ještě jednou zuby pastou s florem.

terry

sejtanka – to jsou tedy rady. Vždyť přece peroxid narušuje zubní sklovinu. A soda?