nikis16

Je pozdě na ženský hokej?

Je pozdě začít hrát v 17 ženský hokej? Vím, že jsem na to už dost stará, ale s bruslením nemám problém, sportovně jsem na tom dost dobře a umím si jít tvrdě za svým, dokázala bych trénovat každý den! Popřípadě, nevíte o nějakém ženském týmu, kde bych mohla hrát?

Odpovědi
Michal Kole

hokej by šlo s trochou fantazie hrát i na vozíku 🙂

Tímto chci ocenit naše spoluobčany, která postihla nějaká špatná příhoda a i přes to si najdou na svém problému i nějaké pozitivum.

venkovan

V ČR je jen jedna liga ženského hokeje. Takže na internetu si najít tým co nejblíž k domovu a nebo škole.