mokrygorky

Je pozdě jít na kroužek v 15?

Nevím proč, ale zvýšilo se mi sebevědomí a rád bych začal chodit na dramatický kroužek. Je pozdě? Jak něco takového můžu najít? Na googlu mi to prostě nejde, vždy to najde blbost nebo nějaký pro malé.
A jaké jsou ještě kroužky? Jak to vůbec funguje? Díky moc všem.

Odpovědi
Quimby

No to je dost individuální, každá organizace to má jinak.
Ale řekl bych, že když máš zájem tak tě věmou a nejspíše ti i rádi pomohou v začátcích.
Těžko říct kde je najít, nevím ke bydlíš, ale poptej se ve škole, zkus i stránky na FB, rodiče by mohli mít přehled, nástěnky na budovách/náměs­tí/úřadě, na různých plakátech.....
Kroužky jsou snad na všechno…

Většinou se spravují samy nebo patří třeba pod město/ nějaký kulturní spolek/ školu… Většinou se platí členský poplatek, který zajištuje třeba plat pro organizátory, různé akce, pomůcky, pronájmy…