Kaxx

Je povoleno vzít si na palubu letadla longboard?

Za pár dní jedeme k moři a já nevím, jestli si s sebou na palubu mohu vzít longboard (byl by schovaný v tašce ale do kufru se mi nevejde…)

Odpovědi
Funna

každá letecká společnost má povolené maximální rozměry příručních zavazadel (musíš si to zjistit přímo u ní http://www.ra­dicestujeme.e­u/content/roz­mery-prirucnich-zavazadel-u-aerolinek)...ale obvyklé jsou rozměry cca 55 × 40× 20cm…takřže na metr dlouhé prkno zapomeň…ale do zavazadlového prostoru ti ho vezmou určitě, max. si za něj připlatíš, jako za nadlimitní zavazadlo…