annas

Záleží na tom, jak v kterém a kde.

1. Co je nebeský rybník? Je to umělá vodní nádrž ležící v horní části mělkého údolí. Nemá stálý přítok vody; plní se pouze srážkovou vodou (z deště nebo ze sněhu).
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-cemu-se-rika-nebesky-rybnik

2. "Jinak Nebeský rybník leží v blízkosti obce Drahany na Prostějovsku. Je to přírodní památka z důvodu hojného výskytu obojživelníků a vodního ptactva. Podstatná většina břehů je lemována rákosím, ve kterém se výše uvedení zdržují. A mají tady opravdu klid. Do nejbližší vesnice jsou to alespoň dva kilometry. Rybník je ze všech stran otevřený, na náhorní rovině, obklopený udržovanými loukami.

.Rybník je přístupný i na koupání a komu nevadí trochu kalná voda, tak proč ne.
Vstup je pozvolný a na čistém břehu se sečenou trávou se můžeme vypláznout a užívat si sluníčka. Je zde i malé posezení."

http://www.tu­ristika.cz/mis­ta/prirodni-pamatka-nebesky-rybnik

Další odpovědi
Drap

Ano, znám celou řadu nebeských rybníků a v celé řadě jsem se koupal.