siera

Je poviností firmy uzavřít splátkový kaledář s dlužníkem, pokud jej nabízí?

Doplnění, které tazatelka smazala, i když ani s ním, není moc jasná.

S tím že nemá žádný majetek. Firma předpokládá, že dlužník nabyl peníze podvodně.

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Neni povinnost veritele uzavrit s dluznikem splatkovy kalendar.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Není povinností věřitele uzavřít s dlužníkem splátkový kalendář, na druhou stranu je věřitel povinen přijimout i částečné plnění.

gecco

WTF???
Tato naprosto nesrozumitelná formulace ti musela dát práci, viď???
___

  1. o jakou jde firmu (z pohledu problému a i dlužníka)???
  2. kdo komu nabízí splátkový kalendář???
  3. kdo nemá žádný majetek a jak to s celkem souvisí???
  4. jak s celkem souvisí nějaký firemní předpioklad???

…AtdAtdAtd…
___
Doporučuju, aby ses šla/šel proběhnout, pak si dal/a sprchu a pak se pokusil/a otázku zformulovat znovu – raději několikrát ´nanečisto´…
😁
_____________­________________________­__________
No – tou úpravou jsi to příliš nevylepšil/a…
😁