Je povinnost vozp mne upozornit,že u ní mám dluh nebo mne rovnou přes exekutorský úřad mohou dát exekuci na plat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nemají povinost, snaží se získat své dluhy, tak to předají exekutorovi. Je to zcela zákoné a zcela podle pravidel. Naopak tvou poviností bylo VZP pravidelně platit.

Další odpovědi:

Zlatý

Dnes nikdo nikoho neupozorňuje- každý by si měl svoje věci hlídat sám a mít zájem aby měl vše v pořádku, pak nastávají takové situace do které si se překvapivě dostala i ty - takových lidí jsou tisíce- nejsi sama

Zlatý

Kdepak. Zapomeň, že se něco dělá pro lidi. Máš rok 2011 a nikdo tě upozorňovat nemusí.
Jen si počkají pár let až úroky patřičně vyrostou a človíček pak má málo času na řešení problémů.

Zlatý

Nemusí. Bylo by dobré vědět, jak dluh vzniknul, zda jste o něm věděla nebo jak ho pojišťovna zdůvodnila.

Pokročilý

Nemají povinnost. Tys musela převzít a podepsat papír od soudu (návrh na exekuci, či něco podobného). Pokud ne, zajdi na soud a vyžádej si svůj spis. Pokud tam nenajdeš potvrzení o převzetí s tvým podpisem, máš šanci se odvolat. Pokud, tam podpis bude, znamená to, že jste to převzala a věděla o tom.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.