Avatar uživatele
anonym

Je povinná majitelka mobilu zaplatit účet za SMS, když je neposlala? Jak to dokáže?

http://www.no­vinky.cz/krimi/240444-zlodej-ukradl-v-pribore-mobil-a-nechal-si-poslat-jizdenky-za-tisice.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym před 4647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Smlouva je na její jméno. Podpisem smlouvy uznala i obchodní podmínky, k nimž patří možnost zablokování v případě krádeže.
Povinnosti úhrady ji tedy nic nezbavuje.
Dalčí možný postup je dvojí. Buď úhrada z pojištění občanské osobní odpovědnosti, to ale asi nemá. Takže pokud policie vypátrá zloděje, uplatnit na něm náhradu škody.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Je,mi to líto,ale,za „nedůslednost“,se platí.Takže,o­perátorovi,za­platí.Jestli to bude mít,nějaké pokračování u soudu,potom je to na jeho rozhodnutí,jestli se jí,něco vrátí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

mobil jsem jednou ztratila… první věc, co jsem udělala, když mi došlo, kde asi zůstal, bylo, že jsem ho zablokovala – naštěstí se našel, ale musela jsem si dojít pro novou sim kartu – za tu možnost, o kolik jsem teoreticky mohla přijít, mi ty 200,– za novou simku stálo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek