Tropical

Je potreba nejaka licence na prodej instrumentalnich podkladu?

Zdravim,delam instrumentalni podklady a chtel bych je prodavat,musim mit nejakou lincenci nebo povoleni?Nemel bych danou castku,pro kazdyho by to bylo jinak.Dekuji za odpoved.
Doplňuji:
nechapu za co mam platit,nejaky dane apod,to bych musel mit obrat neco kolem 800 000 a to mit budu tezko.jenom jestli je potreba nejake povoleni,nebo zivnostensky list a takovehle veci.jinak to nebudu mit jak nejaky obchod proste pro kazdyho jina cena nekdy i zdarma,navic nejsem plnolety tak proto se ptam jak to mam delat?.

Nejlepší odpověď
salsa verde

nejlepší bude když se zajdeš poradit na živnostenský úřad ve tvém městě, tam ti vše řeknou zcela přesně.

Další odpovědi
butonek

všechno musíš zaplatit

Hlada

Protože nejspíš studuješ a tuto činnost nebudeš vykonávat soustavně, půjde o příjem z příležitostné činnosti ve smyslu §10 odst.1a Zákona o daních z příjmů. Tento příjem je podle §10 odst.3a osvobozen od daně. Proto nemusíš nikde nic hlásit. Živnostenský list můžeš získat až v 18 letech.