OrangeSirup

Je potřeba mít živnost do Makra nepozastavenou?

Když mám živnostenský list, ale momentálně pozastaven, mohu si pořídit vstupní kartu do Makra také nebo ne?
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
mosoj

Makru stačí živnostenský list. Určitě nezjišťuje na živnostenském úřadě zda máte živnost přerušenou nebo ne.

Další odpovědi
terry

Zkusit to můžeš. Vyplň příslušné a uvidíš sám. Když to neprojde, tak nic.
Nebo se s někým známým domluv, kdo kartu má a nepotřebuje tu druhou. pokud nepotřebuješ fa, ale jen nakupovat, budeš moci.