Lukyn0

Je potřeba měnit SPZtku?

Mám vyhlídnuté auto ke koupi které je z Královéhradecka, a já mám trvalou adresu na Liberecku. Je tedy s koupí potřeba i vyměnit SPZtku (kvůli jinému kraji – tedy z „H“ na „L“) nebo si můžu ponachat tu co již na autě je? Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud budeš auto přehlašovat na sebe, součástí bude i výměna RZ (tak se dneska říká SPZce)…

Další odpovědi
redy

Přihlásit ho musíš vmístě bydliště, ale značku měnit nemusíš.

jwood

Pokud se mění kraj,chtějí na DI i změnu SPZ. Aspoň mě se tak stalo. Jsem z brna a auto z plzeňska.
Doplňuji:
Ale u druhého mi zůstala. Stejný kraj.

cukrar

Lukyno, jelikož se odpovědi liší, ověřte si na vaší evidenci vozidel, že při dohlášení odevzdáte značky a dostanete nové.

Tak jak píše správně kolega Mowla.