Je porušením kodexu to, že tu má někdo více profilů?

Docela by mě to zajímalo,díky za názory.
Doplňuji:
Je nebo není?Jakej na to máte názor?

Nejlepší odpověď
Odpovědi.cz

Zakládání více profilů je porušením kodexu.

"Podvádění

Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění."

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

Další odpovědi
carrera

Já si myslím, že hlavně slušný člověk, který nechce podvádět ,nemá k takovému jednání důvod. Ať už to v kodexu je nebo není!

… a pokud má, tak má napsat adminovi, jak už tu psali odpovedi.cz

anonym

Přečti si kodex a neptej se nás!!!

ivzez

Ano,
zakládání více profilů bez souhlasu majitele je porušením Kodexu.

————
@Funna:

Zakládání více profilů je v Kodexu zmíněno dvakrát,
poprvé je zmíněno tak, jak je uvedeno níže v diskuzi.

Odpovědi.cz nejsou tím, kdo neumí číst
(nerozumí přečtenému textu) …

Adula.57

Myslím si, že je to porušení a zároveň to není slušné. Pokud ale admini účet mažou, bylo by lepší si to prověřit. Se sestrou máme společnou ip adresu a někteří lidé si myslí, že jsme jedna osoba. Několikrát už nám i smazali účty.

Drap

Myslím, že ptát se na to je zbytečné. Výklad pravidel mi připadá celkem jasný. Spíše mně zaráží to, že pokud někdo profilů založí, sám sebe boduje a nominuje, že mu nejsou smazány.

Funna

otázka je na místě…většina by ti napsla ano, je, jenže nikde není napsané, že si nemůžeš založit víc účtů, když si ho nezaložíš pouze za účelem :

  • získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním
  • porušení kodexu a podmínek Odpovědi.cz

a v kodexu ani v podmínkách nic o dalším účtu není, takže můžeš mít účtů kolik chceš, jen je nesmíš „zneužít“…

Doplňuji:
odpovědi sice odpověděli, ale zjevně neumí číst, protože říct A – „Zakládání více uživatelských profilů.....není povoleno“ a neříct B „za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním“ je jen vytrhováním z kontextu a nepravda…
takže pokud jsi si nezaložil účet s úmyslem „obohatit“ sebe, nebo někoho druhého body, NEPORUŠUJEŠ tím místní kodex…a pokud si to někdo vysvětluje jinak, neumí číst a chápat význam slov, ale jen slabikuje písmena…

Funna

izvez…hmm…a proč mám v odpovědi dvě odtržky??…ok, odpovědi možná umí číst, ale neumí napsat jeznoznačně to, co si myslí…

Odpovědi.cz

Pro uživatele Funna:

Větu kodexu chápeme rozdělenou na dvě části -
za a) Zakládání více uživatelských profilů
za b) nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů…

Pravidla jsme se snažili tvořit co nejstručněji s ohledem na uživatele, tím samozřejmě může dojít k chybné interpretaci. Nebylo by účelné vytvořit mnohostránkový avšak „neprůstřelný“ materiál.

Tedy pro upřesnění:

zakládání více profilů není povoleno

  • pokud má uživatel k takovému jednání důvod, může kontaktovat administrátora serveru (info@odpovedi.cz) a s ním situaci řešit
  • duplicitní účty založené bez souhlasu administrátora budou odstraňovány
  • toto pravidlo je vytvořeno za účelem ochrany slušných uživatelů serveru, kteří nemají v úmyslu podvádět, proto jej prosím vnímejte pozitivně

Děkujeme za pochopení!

Funna

Hezké…vy to chápete takhle, jiný to chápe zase jinak…a kdo má pravdu????
nikdo…je to špatně napsané a možný výklad věty je různý…
doplňovat vysvětlení sem úplně zbytečné…mě se obhajiovat nemusíte…
stačí rozdělit větu tu šíleně dlouhou a dvojsmyslnou větu an dve…„Zakládání více uživatelských profilů jedním uživatelem není dovoleno. Dále není dovoleno vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním.“ a je jasno…kodex se tím nijak nezdelšil a pravidla jsou jasně a jednoduše definována a není možnost dvojího výkladu…děkuji za pochopení…