Avatar uživatele
anonym

Je porušením kodexu to, že tu má někdo více profilů?

Docela by mě to zajímalo,díky za názory.
Doplňuji:
Je nebo není?Jakej na to máte názor?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, Adula.57 před 3313 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Zakládání více profilů je porušením kodexu.

"Podvádění

Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění."

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
carrera

Já si myslím, že hlavně slušný člověk, který nechce podvádět ,nemá k takovému jednání důvod. Ať už to v kodexu je nebo není!

… a pokud má, tak má napsat adminovi, jak už tu psali odpovedi.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přečti si kodex a neptej se nás!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ano,
zakládání více profilů bez souhlasu majitele je porušením Kodexu.

————
@Funna:

Zakládání více profilů je v Kodexu zmíněno dvakrát,
poprvé je zmíněno tak, jak je uvedeno níže v diskuzi.

Odpovědi.cz nejsou tím, kdo neumí číst
(nerozumí přečtenému textu) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adula.57

Myslím si, že je to porušení a zároveň to není slušné. Pokud ale admini účet mažou, bylo by lepší si to prověřit. Se sestrou máme společnou ip adresu a někteří lidé si myslí, že jsme jedna osoba. Několikrát už nám i smazali účty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že ptát se na to je zbytečné. Výklad pravidel mi připadá celkem jasný. Spíše mně zaráží to, že pokud někdo profilů založí, sám sebe boduje a nominuje, že mu nejsou smazány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

otázka je na místě…většina by ti napsla ano, je, jenže nikde není napsané, že si nemůžeš založit víc účtů, když si ho nezaložíš pouze za účelem :

  • získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním
  • porušení kodexu a podmínek Odpovědi.cz

a v kodexu ani v podmínkách nic o dalším účtu není, takže můžeš mít účtů kolik chceš, jen je nesmíš „zneužít“…

Doplňuji:
odpovědi sice odpověděli, ale zjevně neumí číst, protože říct A – „Zakládání více uživatelských profilů.....není povoleno“ a neříct B „za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním“ je jen vytrhováním z kontextu a nepravda…
takže pokud jsi si nezaložil účet s úmyslem „obohatit“ sebe, nebo někoho druhého body, NEPORUŠUJEŠ tím místní kodex…a pokud si to někdo vysvětluje jinak, neumí číst a chápat význam slov, ale jen slabikuje písmena…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Funna

izvez…hmm…a proč mám v odpovědi dvě odtržky??…ok, odpovědi možná umí číst, ale neumí napsat jeznoznačně to, co si myslí…

před 3313 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Pro uživatele Funna:

Větu kodexu chápeme rozdělenou na dvě části -
za a) Zakládání více uživatelských profilů
za b) nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů…

Pravidla jsme se snažili tvořit co nejstručněji s ohledem na uživatele, tím samozřejmě může dojít k chybné interpretaci. Nebylo by účelné vytvořit mnohostránkový avšak „neprůstřelný“ materiál.

Tedy pro upřesnění:

zakládání více profilů není povoleno

  • pokud má uživatel k takovému jednání důvod, může kontaktovat administrátora serveru (info@odpovedi.cz) a s ním situaci řešit
  • duplicitní účty založené bez souhlasu administrátora budou odstraňovány
  • toto pravidlo je vytvořeno za účelem ochrany slušných uživatelů serveru, kteří nemají v úmyslu podvádět, proto jej prosím vnímejte pozitivně

Děkujeme za pochopení!

před 3313 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

Hezké…vy to chápete takhle, jiný to chápe zase jinak…a kdo má pravdu????
nikdo…je to špatně napsané a možný výklad věty je různý…
doplňovat vysvětlení sem úplně zbytečné…mě se obhajiovat nemusíte…
stačí rozdělit větu tu šíleně dlouhou a dvojsmyslnou větu an dve…„Zakládání více uživatelských profilů jedním uživatelem není dovoleno. Dále není dovoleno vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním.“ a je jasno…kodex se tím nijak nezdelšil a pravidla jsou jasně a jednoduše definována a není možnost dvojího výkladu…děkuji za pochopení…

před 3313 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek