Kaxx

Je PORG i čtyřleté gymnázium nebo jen osmileté.

Chtela bych se prihlásit na Nový PORG gymnázium v Praze a dočetla jsem se, že je to 8-leté gymnázium,ale nikde jsem nenašla, zda-li je to i 4-leté gymnazium.
Předem děkuji za odpoved. :)

Nejlepší odpověď
annas

PORG – vzdělávací instituce založená v roce 1990 – sdružuje

osmileté gymnázium se všeobecným zaměřením v Praze-Libni
osmileté gymnázium s výukou řady předmětů v angličtině v Praze-Krči

pětitřídní základní školu s výrazně rozšířenou výukou angličtiny v Praze-Krči

osmileté gymnázium s výukou řady předmětů v angličtině v Ostravě
pětitřídní základní školu s výrazně rozšířenou výukou angličtiny v Ostravě

Ostrava se vás samozřejmě netýká.

Projděte celou stránku. Pod nadpisem, který jsem uvedla, jsou podrobnější informace. Ale vypadá to, že jde jen o osmileté gymnázium.

Otázky, na něž dostanete odpověď, když kliknete na webové stránky jednotlivých škol (viz barevné ikony).

Máte zájem o studium Vašeho dítěte na některé ze škol PORG?

Máte zájem o další informace?

http://www.por­g.cz/cz/hlavni-clanky/hlavni-clanky/strana-4