david22

Je podsaditý totéž co tlustý ?

Doplňuji:
Drap> čili pokud tomu dobře rozumím, postava: spíše krátké nohy, široká ramena, mohutný hrudník…

Nejlepší odpověď
anonym

Tlustý je prostě obézní s břichem atd.Robustní je podsaditý.zava­litý…:D

Další odpovědi
Drap

Podsaditý spíše znamená, erobusní, široká ramena a popdobně. Zkrátka takový sedlácký typ.
Doplňuji:
Nemusí mít krátké nohy, spíše ten hromotluk. Sedlácký typ jsem myslel v dobrém slova smyslu. Někdo má postavu hubenou jak vyžle, někdo se zase narodí jako robusní.

hanulka11

to je takový hromotluk – robusní typ