DusanOrlik

Je podobná hra do PC a na mobil s OS Android?

Zdravím,hledám hry typu: Je tam mapa,kde je cesta,a nepřátelé,kde stavím jednotky,které je postupně ničí,ti nepřátelé útičí např. na můj hrad nebo zahradu kterou mám ochraňovat.Mým úkolem je chránit mé území.mám asi 3 životy.Když nepřítel projde,ztratím jeden život.Upraguju a postupuju do dalšího levelu,kdde to bude těžší.Příkladem jsou tyto hry: Garden Defense na PC, a do mobilu: Castle TD-http://2.bp.blog­spot.com/-sDWqAG-pt54/URJy8Z05U4I/A­AAAAAAACUE/9H7eL­b9y0N4/s1600/ct4­.jpg
Prosím o odkaz ke stažení hlavně do mobilu.Díky moc :)

Odpovědi
Keprk

Dal bych si třeba na bonuswebu vyhledat TD hry a pak jednoduše hledal na ulož.to… Nebo je i možnost stáhnout si jákoukoliv hru stáhnout ja .exe a pak ji stačí jen konvertovat jako .apk na slunečnici jsou programy, které to umí