sejtanka

Je podle vás virtuální realita zcela neškodná?

Mám na mysli různé chaty,např.li­dé,facebook atd.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Hlavně strašně chytlavá, jako třeba tato stránka. Od té doby, co jsem ji poprvé navštívil, tak jsem od tud neodešel ,–)

Další odpovědi
Terryle

Tak ona může bejt „škodná“ jakákoli realita, se kterou to přeháníte a zapomínáte díky tomu na skutečnost. V dnešní době je snadný odříznout se od skutečnýho života díky internetu. Dřív to šlo prostřednictvím televize a ještě dřív knížek… Všecko může škodit, pokud se s tím nezachází rozumně.

chudst

Urcite neni zcela neskodna. Pokud se do toho skutecne ponorite, muzete zacit ztracet kontakt s realitou; navic nikdy nevite, s kym si muzete doopravdy psat. Na druhou stranu, pokud to uzivate stridme, s rozumem a s opatrnosti, pak muze byt velice uzitecna :)

hanulka11

je hrozně návyková ..... na facebook bych ale nešla

poa.li

Zcela neškodná rozhodně ne. Něco nahrazuje… něco, co chybí. V čím větší míře to nahrazuje, tím to chybí více. Nebezpečí je v tom, že je těžké si to uvědomit.

hanny 2

Zcela neškodná asi ne,protože tady do toho čumím furt,ale je to takový zvláštní pocit,že komunikujete s tolika lidmi,které vůbec neznáte!