Rokio

Je podle vás vhodná světle žlutá barva fasády u našeho domu, když…?

  • jedná se o jižní stranu
  • jako materiál je použit polystyren (extrudovaný u soklu)
  • tloušťka je 16 cm
  • okna jsou poměrně nová a bílá; jako materiál je zvolen plast

Jaké si myslíte, že světle žlutá barva fasády přinese klady a zápory při takovýchto podmínek?

Nejlepší odpověď
marci1

Žlutá barva na fasádě přitahuje vosy. Ty vidí žlutou barvu jako modrou a právě modrá barva je přitahuje. 🙂

Další odpovědi
cukrar

Rokio,
ano žlutá je vhodná, ale je žlutá a žlutá…

Mc Merkurion

… no, proč ne, asi lepší varianta než růžová …

Tw!st

Asi bych zvolil spíše oranžovo-žlutou, výrazná světlá žlutá se mi na domech moc nelíbí, ale je to o vkusu.