Stříbrný

je podle vás účinné, když strany angažují známé osobnosti do předvolebních kampaní?

Mě to příjde spíše trapné. Strana, která se v předvolební kampani honosí ksichtem nějaké profláklé osobnosti ze světa sportu, hudby nebo filmu či seriálu. Protože ten ksicht je asi jediné, čím ten člověk může být užitečný. Ony si ještě někdo myslí, že když Hůlka umí dobře zpívat, bude umět i dobře politikařit?

Dáme si anketu:

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jiná, komplikovanější možnost...

Mě to ovlivňuje spíš obráceně, i když na řeči šašků moc nedám, už to, že je strana oslovila ji v mých očích rapidně sníží. Bohužel jsme jak známo národ tupých ovcí, takže tato strategie je pro strany velice populární a účinná.
A jak píše Kukucz, i u mě dotyčná osobnost okamžitě ztratí několik příček úcty. Některé z nich u mě spadly až na samé dno.

Další odpovědi:

Bronzový

Né, mám svoji hlavu

Bronzový

Né, mám svoji hlavu

Pokud politická strana potřebuje podporu osobnosti či celebrity, tak si říkám, že tady je něco špatně... Jde pouze o to, že oni zaplatí tomu člověkovi, aby řekl požadovaný text. Navíc, každej tam zatím jen kradl ve vládě, tak teď se to určitě nezmění...

Bronzový

Ano - můj názor ve volbách někdy ovlivnila nebo ovlivní známá osobnost

Naposled mne ovlivnil radek john, nebo aktualne tomio okamura. Mno ne pro ten ksicht ale je to otazka duvery nazorum ktere dlouhodobe prosazuje. Diky jeho jmenu jsem si ale usvitu prvne vsimnul.
Takove ty umelecke tvare mi ale nic nerikaji, pokud nemaji a neprosazuji nejaky nazor.

Pokročilý

Né, mám svoji hlavu

Doplňuji:
Navíc se mi ta osobnost často dost zprotiví. Myslím, že zvláště herci, zpěváci a sportovci by tohle dělat neměli, je to, řekl bych, přímo ubohé.

Pokročilý

Né, mám svoji hlavu

Doplňuji:
Neznám žádnou známou osobnost, která by byla v politice úspěšná. Podívejte se třeba na Johna jak dopadl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4439
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2494
Zlatý briketka10 2293
Zlatý annas 1843
Zlatý quentos 1562
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1522
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1430

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.