Je ,podle vás,trest vyřčený soudem nad Dara Rolins spravedlivý ?

Zdroj : http://revue.id­nes.cz/soud-dary-rolins-rozsudek-dcm-/lidicky.aspx?c=A120813­_103415_lidic­ky_zar
Doplňuji:
draxle,budeš ještě rozhodovat co je bulvár a co není ? To už nemůžu vložit konkrétní otázku,anketu či odpověď bez toho,aby sis nerýpnul?.Myslíš si o sobě, že ji něco extra,že jsi po Bohu,Klausovi,třetí na světě ? Pokud to je pravda že v září končíš,uděláš pro tuto komunitu tvůj nejzáslužnější čin,který jsi dosud vykonal !

Nejlepší odpověď
hanulka11

jiná odpověď

Doplňuji:
my na tom nic nezměníme – proč se vtom nípat spravedlnost je někdy slepá ,ale u havárky jsme nikdo nebyl takže ..........

Další odpovědi
anonym

Ne

Dědek na mopedu jel z ryb a kličkoval na rozbité úzké, málo frekventované silnici.Ani nevíme,jestli neměl nějaké to pivko v sobě.Můj názor je,že žádná matka vezoucí dítě neřídí tak, aby riskovala nehodu.Kdyby se nejednalo zrovna o Daru,dopadlo by to celé asi jinak. Silné bezpečné auto proti dědkovi na mopedu vždycky dopadne v neprospěch mopedisty.Ale hlavně vdova vysoudila milion a chtěla původně víc-co k tomu dodat? Kdyby ho srazila mamina ve Felicii,koukalo by se na to celé jinak. A znalecké posudky si také protiřečily,vdova si najala drahého advokáta a už to jelo…

ten který je

jiná odpověď

Doplňuji:
Spravedlnost by měla platit pro všechny a je úplně jedno zda je někdo celebrita nebo ne.

aramah

jiná odpověď

Myslím že vdově příjde k duhu těch pár mega než to aby Dara šla sedět........

anonym

jiná odpověď

V němém údivu zírám. To je zase dotaz!!! Co to tak smazat, kluci, a začít znovu a líp?
Pokud jde o tuto kauzu – je mi líto Dary, je mi líto oběti nehody, je mi líto soudců, protože v případě zmedializovaného procesu jsou v nezáviděníhodné situaci.
Považuji za ubohost odsuzovat kohokoliv ze zúčastněných. Nikdo z nás u toho nebyl. Nikdo z nás tedy nemůže ani jen tušit, kde skutečně je pravda. I kdybychom tušili, tak stejně odsuzovat jakéhokoliv jiného člověka právo nemáme.
Podle mne je věcí soudu, aby byl rozsudek co nejspravedlivější. My nejsme ani porota, ani vševědoucí. My bychom se o takových věcech na podobné úrovni vůbec neměli bavit.

mosoj

Ano

Barbakane můžeš si co chceš ale nes si za to zodpovědnost a ostatním to také dopřej. Už vidím jak by jsi měnil výpověď kdyby tě někdo nabídl mega.

pizlicka

jiná odpověď

to ví jen dara.ja u toho nebyla,nemohu psat jen domnenky,ktere by ublizili té či oné straně.zajimaji me fakta.

Michal Kole

Ne

Doplňuji:
Já bych byl pro trest ve formě nějaké osvěty a její spolufinancování

anonym

Ne

Doplňuji:
A to tak, že ani náhodou. Z celého srdce jsem jí přál kriminál nebo vyhoštění.

balca

Ne

www

Ne

tatanka

jiná odpověď

Doplňuji:
Jak to doopravdy bylo ví dnes bohužel už jedna osoba a vzhledem k našemu právnímu systému- no nevím. Jsem si zcela jist, že já coby obyčejný občan , kterému by se toto přihodilo tak by žádná otázka nepadala pouze nepodmíněný trest.

sevos

Ano

Nykki

Ano

ahold

Ne

Jaromírek

Ano

anonym

To je třeba zatahovat bulvár i na tyto stránky?
Jasně to definoval příspěvek v diskuzi na Novinkách, viz citace a odkaz níže:
Tomáš Kirchberger, Nová Ves pod Pleší
Pondělí, 13.srpna 2012, 16:35:45 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | +204
Přestaňte se zajíkat bezmocným vztekem a nenávistí, budete mít žaludeční vředy. To, že je celebrita, jí dost ublížilo. Kdybych toho pána srazil třeba já, tak už je soud dávno vyřízený a pravděpodobně bych ani tu podmínku nedostal. Jo a mimochodem, kdo z vás by byl takovej frajer a přiznal, že dával napít děcku a chvilku nedával pozor?!?! Všichni byste ječeli, že vám to tam poslal děda v protisměru…Kdyby mu bylo o dvacet let méně a jel na silný motorce, tak byste mu to pro změnu přáli. Hrozná sebranka ztracených existencí ty naše Novinky…

anonym

Nějak naivně jsem očekával naplnění jasné zásady, že na osobní vzkazy je vnitřní pošta. Asi se lépe osočuje před publikem, že?

anonym

Senzaci a tučné sousto z toho udělaly samotné bulvární redakce, na tom nikdo z nás nic nezmění.
Nebo si myslíš, že by se podobné nehody, jichž je ročně stovky, dostaly do novin u někoho neznámého a anonymního?
Samotný tvůj odkaz z revue, to dokazuje více než výmluvně.
Když to všichni berou jako bulvár a ty bys to chtěl vložit jako neutrální – ryze právnickou, otázku, musel bys nejprve vynechat jména a prezentovat to jako ryze kauzu justice.
Nic z toho jsi neudělal, tak si laskavě nech své osočování od cesty.

anonym

Senzaci a tučné sousto z toho udělaly samotné bulvární redakce, na tom nikdo z nás nic nezmění.
Nebo si myslíš, že by se podobné nehody, jichž je ročně stovky, dostaly do novin u někoho neznámého a anonymního?
Samotný tvůj odkaz z revue, to dokazuje více než výmluvně.
Když to všichni berou jako bulvár a ty bys to chtěl vložit jako neutrální – ryze právnickou, otázku, musel bys nejprve vynechat jména a prezentovat to jako ryze kauzu justice.
Nic z toho jsi neudělal, tak si laskavě nech své osočování od cesty.

anonym

ad barbakan, nemusíš se čertit. Jen jsem vložil korektní otázku, jež má jasný kontext ve vloženém příspěvku z Novinek.
Chápu, že to mnohé drbny zajímá, jenže tys to vložil do seriózní odborné rubriky Trestní právo a tam není prostor ani pro emoce, ani pomluvy.
Právní komentář máš v diskuzi, k níž jsi sám vyzval. Zmínka byla k předmětu otázky, ne tazateli. Snad si ještě pamatuješ, že osobní vzkazy patří do vnitřní pošty – od toho byla přece zřízena.

ten který je

Nemíním nad nikým vynášet ortel,to může jen soud.Chtěl jsem jen naznačit,že by diskutující neměli hledět na to, zda někdo je či není celebrita.To že se v tom rýpe bulvár mne nepřekvapuje.

anonym

Je mi líto té hysterie a hyenismu. Trochu soudnosti a lidskosti!!
Jste povrchní, aniž byste znali pečlivé soudní mechanismy.
Soud je povinen zvážit všechny okolnosti a znalecké posudky. Četl jste snad někdo protokol z jednání? Asi ne, kdežto můj přítel advokát ano. Upozornil mne na významný aspekt, že nezletilé dcerce víc prospěje péče matky, kdy může splácet mimosoudní vyrovnání, než aby jí stát platil výkon trestu ve Světlé nebo Velkých Přílepech a další náklady na náhradní péči o holčičku bez matky – viz:
http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/regiony/stre­docesky/clanek­.phtml?id=729642

hanulka11

nikdy nesoudím nikoho pokud jsem u věci nebyla a neznám podrobnosti- myslím, že je to mlácení prázdné slámy a je to k ničemu – proč vířit vodu......

pizlicka

vazne hanulko 11?precti si svou odpoved,kterou jsi pred casem dala fokerovi.to neni souzeni???a kdyz tu jedna slecna zadala ohledne korektoru pod oci,take jsi ji psala sve osobno pocity,ze si vymysli a urcite to chce pro sebe a né pro mámu.foker psal otazku,ze pritelkyni mesicne dava10 000kc,tys reagovala-a neni nejaka mazana????TAK NETVRD,ZE KDYZ NEZNAS PODROBNOSTI,ŽE NESOUDIS!!!

pizlicka

Monča.R.E.T.

myslíte si nebo ste to už skoušeli že to funguje?