Rokio

Je podle vás správné, že hraju roli bojovníka proti zlu (nového Kiru)?

Tuto rolu plním tak, že dělám negativní, ale pravdivou reklamu zvlášť opovrženíhodným lidem a těžkým zločincům, tzv. kazím jejich pověst.

Dále se snažím očistit čest svých kamarádů, dobrých známých a příbuzných stejným způsobem. V tomto případě se ale snažím o to, abych agresora obzvlášť poškodil a připravil ho např. o zaměstnání.

příklad:
Jedna psychiatrička poslala jednu z mých příbuzných do psychiatrické léčebny, a to do uzavřeného oddělení.

Já jsem trochu dobrý v získávání citlivých informací a získávání přístupu do soukromých stránek, tak jsem zjistil, že tata doktorka v oboru psychiatrie je duševně nemocná.

Rozhodl jsem se tedy, že tuto informaci zveřejním a poškodím tak její osobu, abych zachránil čest mojí příbuzné.

Tak co myslíte? Myslíte si, že jsem dobrým bojovníkem proti zlu?

zajímavost: Kira = Hlavní postava z Death note. Je to velmi nadaný student, který vykonává spravedlnost za pomocí svého deníku pod názvem Death note.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

…myslím, že si koleduješ (jak si ty dokázal ohodnotit duševní stav?), pro začátek o přesdržku až po trestní stíhání > víš, co to je vydírání, pomluva? Bejt v USA, tak už tě žalujou o miliony…
…" Jedna psychiatrička poslala jednu z mých příbuzných do psychiatrické léčebny, a to do uzavřeného oddělení. " > asi věděla proč, a na příjmu to potvrdili, a jestli je to na dýl, dává někdy souhlas soud >>> ale já zapomněl, že jseš študovanej psychiatr, takže víš vše nejlíp…
…já to říkám furt, že ty novodobý slátaniny v TV jen kazí mládež, není nad Rychlé šípy, pro otrlé Timur a jeho parta…

Další odpovědi
Stingo

Myslím, že každý, kdo udělá něco špatného, si to zodpoví nakonec sám. Radši bych vynaložila energii v pomoci příbuzné, než ničení života někomu dalšímu. To se zase obrátí proti tobě.

zjentek

Děláš to na prd. Pošpinit druhé je srabárna. Skutečný bojovník fyzicky likviduje, tzn. definitivně vyřazuje z boje!

dudu

Stane se z Tebe buď don Kichot nebo advokát chudých. V žádném případě tě to neuživí.

RyuzakiKate

Tak si vzpomeň, jak taky Light Yagami neboli Kira dopad.

Seznam.cz

Nadržuješ svým kamarádům, dobrým známým atd. Jsi nespravedlivý. Spravedlonst v živočišné říši. Tam pracuje smysl v závažném rozhodnutí zachránit své geny. Je upřednostnit před ostatními; známí. Ale ve společnosti lidí, nemůžeme všichni odsuzovat a říkat tomu tohle a tobě tohle. Je zde řád. Bohužel není vepsán v genech, ale nazývá se zákon. – to nevadí. Stejně stojí na tvoji otázku, tedy v úvozovkách odpovědět. Jsi hodně přemýšlivý občan a měl bys zkusit jít studovat medicínský obor. Nebo humamitární. Bylo by škoda, fakt, s tvým náhledem jít prodávat do skladu. Škola je o penězích, to je jasný. Ale fakt by to nešlo? Využilo by se synergie.

Víc podobných otázek neuškodí ani stárnoucím králům.
Best regards, .