poa.li

Je podle vás správné se olespoň občas nutit do průbojnosti – jen ji předstírat? Díky..

Odpovědi
hanulka11

myslím,že průbojnost nelze předtírat, buď je někdo průbojný a nebo je pecka

anonym

Záleží na vychování, povaze, kondici, ochotě nabíjet tímto energii. Předstírat průbojnost je ztráta času. Leda občas změnit postoj a probojovat až do konce.