Minas

Je podle vás pravda, že čím více se holíte, tím více vám rostou chlupy?

v 15 se mi začali objevovat vousy na tváři, byly jemné, skoro nebyly vidět… po 2 oholení byly citit více, byly hnedší, ale nerostly rychleji, pouze byly silnější, jak je to u vás? Tedy, pokud nejste holokrčky :P

Nejlepší odpověď
iceT

Chlup nebo vous je na konci ztenčený do špičky,kterou když oholením seřízneš,tak ji uřízneš dorovna a tím se vous či chlup paradoxně stává opticky silnějším,je více vidět.

Další odpovědi
anonym

U mne je to naopak, čím méně se holím, tím více mi rostou vousy.:-)

Šiptar

Když jsem se ve 12 začal holit, stačilo to tak jednou za dva týdny, teď se holím obden a rostou mnohem víc. Ale fyziologicky to žádnou příčinu nemá.