Pokročilý

Je podle Vás návštěva "bordelu" nevěra?

Je podle Vás návštěva "bordelu" nevěra nebo jen využití nabízených služeb?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokusím se trošku tuto debatu odlehčit. Ano je to nevěra, ale v jiném smyslu než být nevěrný z jinou ženou-milenkou. to snad všichni pochopíte. Mít rád ženu a mít rád milenku jaksi nejde dohromady. Mít sex s prostitutkou jen tak si prostě vyrazit je sice nevěra, ale nikoli ta co má každý na mysli.
Pro panenku: No ono doma zadarmo to taky není, i vlastní žena něco stojí, když už to bereme takhle. A jen malá poznámka na okraj: říkáš, že to má doma...., ale co když to právě doma nemá?
Takže bych spíše řekl, že nevěra to není, ale je to něco velice hnusného a ženu ponižující. Nevěra jako taková je románek, láska, dárky apod., což v případě bordelu nepřichází v úvahu.
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu: správně má být pro ivetax a ne pro Panenka.
A jinak večernice děkuji za paleček a jsem rád, že názor na tento sice hanebný čin, ale nikoli nevěra tak jak ji každý známe nezůstal osamocen.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, ať je to kdekoli..... nevěra je porušení věrnosti ve vztahu. Může přijít během manželství, ale právě tak se týká nesezdaných párů. Takovým typickým projevem chování nevěrného je pohlavní styk s NĚKÝM JINÝM, než je aktuální partner.

můj názor je jasný,je to nevěra jako BRNO,pokud je můž ženatý,tak nemá v "bordelu" co pohledávat(samozřejmně za podmínek normálně šťastného partnerství).Měl by se především starat o svou drahou polovičku aby byla ona šťastná a né,aby se staral o jiné pochybné děvy v BORDELU.

Bronzový

Je to horší než nevěra. Pokud obracíte každou korunu, pokud si k nedělnímu obědu děláte místo kuřete nejlevnější špagety s nejlevnějším kečupem a váš dráhý nechá 1500kč za hodinu sexu, který může mít doma zadarmo, tak je to sobeckost. Oni ale milenky nestojí miň ( večeře, kino , dárečky) A navíc za milenkou může odejít, za prostitutkou uteče těžko.

Bronzový

Rozhodně mi to přijde jak podraz, ještě horší než nevěra. Už jen kvůli té částce, kterou tam nechá... Takže jednoznačně bych to neunesla..

Zlatý

Toto je mnohem ale mnohem horší než nevěra. Kdyby mi toto udělal můj muž, nedokázala bych mu odpustit. Naštěstí vím, že mám muže, který by tohoto nebyl schopen a můžu být v klidu. Zatím.. Nikdy nevím, co se stane. Třeba se opije a půjde tam... :(. Nedovedu vidět do budoucnosti. Doufám a mému muži věřím, že mi toto nikdy neudělá. Pokud ano, ponesu si to v srdci do konce života.. :(

Bronzový

Možná mě většina odsoudí,ale myslím si opak.Teda že nevěra v bordelu je taková materiální/věc/ a není tak hrozná jako nevěra někde třeba s kamarádkou,kdyby na víc hrozil i nějaký vztah.Taky musím dodat,že ne všechny pracovnice tohoto zařízení musí být nutně padlé ženy.No je to jen můj názor.
Doplňuji:
Pro Miroslava-děkuji za paleček,je opětovný.Ještě bych chtěla dodat,že jsem ráda,že mě každý neodsoudil pro můj názor.Chtělo to jen trochu let,aby to člověk pochopil.

Zlatý

Podle mého názoru to nevěra je a nemělo by se to odpouštět.

Bronzový

To je daleko horší než nevěra. Nevěra by se dala za určitých okolností a hlavně při určitém následném chování může snad odpustit. Ale pokud jde muž do "bordelu", tak to žádnou omluvu nemá. Je to vyhledávání sexu s padlými ženami. Já už bych na takového chlapa nesáhla.

Zlatý

Jen "vyuziti sluzeb" ??? A kdyz sbalim slecnu na ulici,pujdu s ni do lesika... tak to jsem taky "vyuzil sluzbu"? To by urcite moje imaginarni manzelka pochopila :o)

Stříbrný

Nevěra je jakýkoliv sexuální styk mimo manželství - nebo tedy v dnešní době potažmo i mimo vztah mezi dvěma konkrétními partnery, kteří spolu nějak trvale žijí - tedy i návštěva "bordelu". A návštěva bordelu nebo využití služby prostitutky, je podle mého názoru, jeden z nejhorších způsobů nevěry.

Pokročilý

Nabízet či kupovat "lásku",je popření nejkrásnějšího lidského citu,z hlediska
"kupujících(především mužů-zoufalost!) Za
peníze se dá koupit láska,ta pravá,oddaná až
za hrob,u psího kamaráda!

Stříbrný

Pokud to není každý den, tak mnohdy ne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.