Frogman

Je podle vás lepší život v domě, nebo bytě?

V bytě se nemusím starat (skoro) o nic, ale zase je vysoké nájemné, zato v domě se musím starat o vše, ale zase zaplatím, kolik spotřebuju. :DD
Za sebe říkám, že je (aspoň pro mě) lepší bydlet v domě, tam je větší klid… :DDD

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Byt

Patří městu a nemusím se o nic starat. A nájem 1+1 něco přes 2000,– není zas tak vysoký. Akorát ten klid není takový, jako by mohl být.

Další odpovědi
jáára

Dům

Drap

Jiné

Nelze odpovědět. Každému vyhovuje něco jiného. Mě vyhovuje lépe dům.

Agneta

Jiné

Oboje najednou, byt v centru města, a dům v zeleni, ale zase ne moc daleko:D

Danina65

Jiné

Zažila jsem obojí, jak se tu píše, každý typ bydlení má své.Já bych přidala jako jeden z faktorů věk.Kamarád právě teď řeší situaci svých rodičů, kteří prožili celý život v domku na vesnici, ale už to fyzicky nedávají.

postcd

Dům

v domě, vyjma situace kdy:

  • je člověk sám a nemá rád ticho, prázdný barák
  • tráví většinu času mimo domov, to asi spíše byt

anonym

Dům

zkus bydlet pár dní v našem panelákovém bytě a budeš mít hned jasnou odpověď.

Šidlo

Byt

byt je skoro vždy menší, bez schodov, špajza nahradí pivnicu a balkón či terasa dvor a načo je súčasným rodinám o 2–4 ľudoch dom?

dom je nekonečná robota, ak nie ste takí bohatí aby bol ten dom extra kvalitný a na jeho údržbu by ste mali ľudí......plus smrad a hluk od susedov prejdú do väčšiny domov, ak nie do všetkých

kajdulka

Dům

promě za mě je lepší dům ,ale každý má jiný názor

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Agneta

Šidlo > ty máš doma pivnici? A „špajza“? Ještě že umím německy:DDD

Frogman

A jo, nezkoumal jsem, že to je z němčiny. :DDD
Slovo „špajz“ normálně doma používáme. :DD