Rokio

Je podle vás důležitější zateplení nebo nová okna?

Zateplení VS nová okna

Nejlepší odpověď
zzzzz

Začít je lepší výměnou oken 🙂 Zateplení fasády se dá dodělat později. Do zateplené fasády se okna dělají dost blbě, hlavně se tím ta nová omítka poškodí.
Ještě dříve naž fasádu, bych zateplila strop/střechu.

Další odpovědi
tforro

Měním stará dřevěná okna za plastová a ještě uvažju o zateplení půdy. To je asi tak vše. Zateplovat nebudu, jsem rád, že nám neplesnivý zdi.

cukrar

Nejdůležitější je správná volba a provedení práce.
Nejvíce tepla utíká oknem, takže tím začněte. Nespěchejte s výběrem, určitě se to vyplatí. Pokud se rozhodnete pro dvojskla, budete mít sice nová okna, ale nejhorší na trhu, páč horší již neseženete.
Zateplením fasády opět ušetříte, pokud opět bude kvalitní práce, nemůžete mít plísně. To je jen o špatné práci.