Rokio

Je podle vás dobře, když žákovi stačí pouze to, co se probralo ve škole?

Podle mě rozhodně ne, protože žák by se měl učit i z jiných zdrojů než z těch, které mu poskytuje škola.

Dle mého názoru by žák se měl koukat na zprávy, číst informační články, koukat se někdy na dokumenty a sem tam přečíst si i nějakou tu knihu, která není v seznamu povinné četby.

Nejlepší odpověď
annas

„Nejlepší část vzdělání je ta, kterou člověk získal sám." – Walter Scott
„Kniha je základem poznání, učitelem věků, vládcem království ducha.“

  • Seneca

Zdroj: http://citaty­.net/autori/se­neca/?q=11946

Ve škole získáme spoustu nových vědomostí., učíme se, jak se učit, Je to jen určitý základ pro to, abychom dále pokračovali a své vzdělání si rozšiřovali, sledovali novinky, předčetli si knihy, ktré nám rovněž poskytnou pohledy na život atd

Škola ukazuje cestu, kterou se máme vydat. Získáme „papír“, který je nutný pro získání kvalifikace, , ale teprve praxe ukáže, zda jsou zžískané vědomostí dostačující.

Proto sebevzdělání považuji za nejdůležitější vzdělání.

„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý.“

  • Henry Ford

Zdroj: http://citaty­.net/autori/wal­ter-scott/?q=2594

Další odpovědi
Rakira

Myslim ze.to neni dobre. Mas pravdu s tim ze by se mel zajimat vice :)

ivzez

Před informačními články bych dala přednosti odborným.

S ostatním souhlasím.