zjentek

Je počet adres s Vaším jménem libovolný?

..a k čemu všemu vaše různý adresy využíváte?
Nemyslím internetový adresy, tam je to zřejmě jasný.
Doplňuji:
mcmercurion: kupř. deset tvejch nemovitostí ještě neznamená, že můžeš mít jen deset adres ..můžeš je mít u známejch, třeba jako doručovací, nebo co já vím.
Mně se třeba ozval jeden trouba z internetový inzerce a ten chtěl serióznost našeho obchodu podmínit tím, že mu napíšu adresu. Jenže nevěděl, jestli chce tu, kde je to zboží, nebo tu, kde zboží vyzvedne a nebo snad adresu mýho trvalýho pobytu (asi nějakej obchodník s informacema)..a tak to ztroskotalo.
Blik, už víš víc? Tak čeho všeho tedy využíváš? :o

Nejlepší odpověď
arygnoc

samozrejme, že je.

ako občan čr mám trvalý pobyt v čr.
ako občan sr mám trvalý pobyt v sr.
ako občan veľkej británie mám trvalý pobyt vo veľkej británii.

ako majiteľ firmy mám adresu v sídle firmy v čr, sr, veľkej británii, maďarsku a taliansku.

je to logické a právne v poriadku.
ani počet prechodných pobytov nie je obmedzený.

:-Q

Další odpovědi
Mc Merkurion

už to nehul,co je to za dotaz,vysvětli to trochu líp…
Doplňuji:
tak teď už to chápu > mám jednu na vše…

zjentek

ahoj baby ..arygnoc, málokdo ví, že trvalej pobyt není jakkoliv povinnej :o

zzzzz

Povinně si ho sám zvolit nemusíš, oni ti ho ve správním řízení zvolí i bez tebe. Dají ho většinou na úřad, ale dnes už je trvalý pobyt jen nesmyslný údaj. Víš o tom, že kdo má pobyt na úřadě, tak prý nemusí platit povinně za odpad? ☹
PS: co je s gekonem?:-))

zjentek

gekona pošlu. Za odpad zaplatíš, pokud máš trvalej pobyt a je jedno, jestli je to na radnici ..neplatíš ovšem, pokud ten pobyt nemáš, věř mi, že o tom musím vědět ,) ..a pokud chceš bydliště na radnici, musej ti pak zvýšit kapacitu svejch kontejnerů a zpřístupnit ti je, což u nás je maj za radnicej zamčený na řetěz s vis. zámkem ..tak kde je právo, když zaplatíš a nemužeš si do svý popelnice dát svůj garbič :o ..na radnici se vyprdni, jde to mnohem prozíravěji ,)

arygnoc

nie?

akúste čokoľvek vybaviť bez trvalého pobytu.
ani do práce vás nevezmú, ani účet v banke neporiadite, ani dávky vám nepošlú, …

:-Q

zjentek

když se vzdáš práce, toho účtu a těch dávek, pak je ti na prd a mít jej nemusíš ..někdo holt bere systém, kterej tě nutí mít trvalej pobyt, jako promarněnej život, málo platný, jde to i jinak, věř mi, že to musím vědět ,)

zjentek

nicméně, není ze zákona povinnej :o

kapka

Vubec Nechapu otázku. :(

gagaga

ja taky ne …
ten nam da ! :)

  • iv-

zzzzz

Zcvokl se nám Zjentek? ☹

zzzzz

Nezcvoknul:-)) to sem ráda:-))

ale k věci. Adres mám víc, ale pro pořádek mám datovku, kde mi úřady musí posílat vše.

gagaga

:)

gagaga

a ja se vzdycky chcechtam u aryho, jak ma v tom smajliku porad to cigaro v hu ..
:-Q

alespon doufam, ze to tak je :)

  • iv-

arygnoc

  • iv-, bez cigárka (doutníček) ani ranu.

predsa sa neotrávim kyslíkom a tým smradom z prírody na záhrade či nebodaj v lese (priestor, kde sa od obzoru po obzor vyskytujú viac ako dva stromy – 2 stromy sú ešte prijateľné, medzi ne sa dá napnúť sieť na spanie).

:-Q

zzzzz

Dobrý den Iv, jsem tu na Vás narazila po dlouhé době:-)) Nějak to přes léto flákám:-))
Tam to s tím cigárem Vám funguje? Mi ne. Asi mě diskvalifikovali:-DDD

gagaga

kde Vas diskvali ..ja to neumim napsat :)
nejsem si jista na kterou z nas to slunicko pusobi vic :p

co vam nefunguje ?
ja myslim tohle :
aryho cigarko :
:-Q

  • iv-