Je pobřeží Baltského moře (PL) tak nezajímavé,že tam není vidět českého človíčka ?!

Za celou dobu pobytu (10 dnů) u Baltu jsem narazil pouze na jednu osádku vozu s českou RZ-tkou!

Nejlepší odpověď
anonym

Já tam párkrát byla- v Lotyšsku ještě za komančů,přivezla jsem si šňůru jantarů (tehdy se to smělo),ale zimy a větru jsem si tam užila dost.A v NDR u Baltu taky-brrrr ! Pokud dnes budu chtít k moři,tak koupačka a teplo,když už nejsem za železnou oponou a finančně to není žádný velký rozdíl.Mám kamaráda,který jezdí pravidelně rybařit do Norska,ale tam Čechů jezdí prý hodně…:D
Doplňuji:
Nemyslela jsem to Norsko v souvislosti s Baltem pochopitelně,ale jako příklad cestování Čechů na sever k vodě.

Další odpovědi
www

Velká část lidí jezdí k moři z důvodu atraktivity, teploty vody, převládajícího počasí ap.
Toto moře v jejich očích podmínky nesplňuje, tak možná proto.

hanulka11

jo hochu Balt byl v kurzu kdysi dávno – dneska se spíš jezdí na jiné strany

briketka10

stále mi to nejde bůů hledám i v nápovědě nevím proč to tak je už se to tu řešilo jak si tu nebyl, zkouším možné i nemožné a furt tápu :(

anonym

Neplač briketko,přijdeme na to,jak se kontaktovat!