tom004

Je po dešti,krásně se paří lesy.Také už připravujete kolečka a kosy na houbičky? :)

Odpovědi
chudst

Me vzdy staci, kdyz se puvodne po dvou, ale nakonec vzdy po trech hodinach vratime se ctyrmi kosiky plnych hub :P

Kolecko a kosa se mi tahat nechteji xP

quentos

jj :{)> kór my, co sbíráme „kdejakou prašivku“, jak by řekla máma.

anonym

Tak vam vsem tady palecky uz nikdy nedam !!!!!! Ja jsem v lese vzdycky pul dne … vratim se s dvouma poddubakama … nachystam nozicek , talirek , noviny … a oba jsou cervivy !!!!!! Beee ;-( -iv-

hanulka11

u nás zatím nic v lese ke sbírání není, ale když pak jsou každý den dva koše o víkendu i víc tak nevíme co s tím, takže netahám žádné povozy do lesa, kdo by to pak zpracovával

tatanka

Stačí krásná procházka společně s divokými prasátky a když je čas něco sebrat tak rychle a potom tradá!!!

anonym

Okoli Plzne. Ale " nas elektrikar – tady zdejsi na odpovedich " chodi take na zapade Cech a ma plne kosiky. Asi zacnu chodit s nim. Musim se s nim domluvit. 🙂

chudst

  • iv-: xD Tak tahle tvoje krasna odpoved za palec rozhodne stoji, ja se z ni smeju jeste ted XD Zalezi, jestli sbiras sama nebo s nekym a hlavne kde a kdy. My mame relativne dobry lesik, malo chataru a kdyz se jde brzy z rana, mame vazne plne kosiky za chvilku. Ale obcas je to presne tak, jak rikas – jsme radi, kdyz po par hodinach naplnime jeden kosik a z toho pulka je jeste cerviva, presne jak rikas.