Iw@

Je pionýrské minimum těžké?

Dobrý den
Učím se na pionýrské minimum a nejde mi to do hlavy nejde se mi to naučit a bojím se že to nezvladnu.je ten test těžký? Nevíte třeba některé otázky? Nebo jak mi poradit aby jsem se to naučila? První pomoc jakžtakž zvládnu jako malá jsem chodila na zdravotní kroužek ale poslani pionyra a tak vůbec nevím nejde se mi to naučit a když to čtu nedokážu se ssoustředit :( děkuju za odpovedi

Odpovědi
mosoj

Máš zájem ? Tak do toho jdi. Nic nemůžeš ztratit jenom získat.
http://www.pska­menec.cz/Arti­cleDetail.aspx?Ar­ticleID=811de897-cf49-4db3-8fa6-5b61c8cfe9d9

Tady se zřejmě mnoho odpovědí nedočkáš. Tady se klade rovnítko mezi pionýr a komunista.

Drap

Několikrát si to přečti a jistě to zvládneš. Neni to nic náročného. Držím ti palce.

KK1

Pionýr = komunista. Ať má ten pošťák radost.

anonym

Pioneer je skaut z Ruska.