irij

Je pevný disk 500GB dostačující pro notebook? Vyrábí se notebooky v ceně do 15 tisíc s větší kapacitou?

Doplňuji:
No dobře, ale externí disk mi bude při tvorbě filmu v PINnACLU s netebookem spolupracovat jako pevný disk na stulním počítači?

Nejlepší odpověď
led

Na prácu bohato stačí. Na „skladovanie“ používajte externý archív.
ukážka: ak striháte 2hodinový film *.avi ,DVD rozlíšenie, použijete maximálne 180GB.Prirodzene, to je len dočasne – pracovne. Stále máte rezervu. Ale aj to môžte robiť pomocou externého disku.

Další odpovědi
arygnoc

můj první nb měl 780 MB (správně, MB!).
a stačilo to.

Dnes vyjde nový program a první co chce, jsou GB volného místa na disku.

Možná kdysi programovali programátoři efektivněji, když věděli, že na discích je dost málo místa.

chudst

Urcite. 500GB je pro notas IMO dostacujici. (Samozrejme to neni na skladovani vice filmu, apod. – pro ty jsem si poridil externi harddisk.) Ale na programy, „par“ filmu, hry, naprosto v pohode vystaci.

tuCZek

dělají
http://clubone­.jex.cz/menu/no­tebooky/herni-hp-probook-4525s