Avatar uživatele
Drap

Je pátek třináctého. Co takhle zkusit test ?

Je to velice snadné, lehce zvládnete všechny odpovědi. Pokud by ale v testu nebyly možnosti a měli jste přímo odpovědět, tak , nevím, nevím.......
http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/04/1­1/text-pro-opravdu-chytre-zvladnete-ho-i-vy/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, anonym, Sůwa, redy, veruska před 4394 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem ideální kandidát na Pohár tety Kateřiny.Moje úča by prý měla ze mě radost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zatím každá,která test dělala,dopadla 25 z 25 dobře­.Znamená to ,že ženy se více zabývají příslovími ?…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Vida vida,zase třináctého je dnes?Hergot,se mám asi dobře,když nevím,co je za den.....

Kdyby to šlo,tak vám za ten test napařím rovných 100 bodů,protože byl velmi zábavný a měla jsem kromě patnácté otázky všechny odpovědi správně,heč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

25/25, až se mi zdá, že snad pokaždé naskočí, že je odpověď správná. Díky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nejspíš mi jen trochu ucukla ruka u výsledků co nebyly správně, jinak velmi dobře a s příslovími si ráda hraju :DD
6 špatně..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Vynikajíci výsledek!
Jsem ve světě přísloví a pořekadel opravdu doma! Jsem kandidát na pohár Káťi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Velmi dobře,díky za zábavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

S nápovědou poměrně lehké. Kdysi jsem několik takových přísloví vložila, ale bez nápovědy. Tentokrát jsem měla jen jednu chybu, ale omylem jsem špatně klikla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
avel3

Tak super !! Jsem kandidát na pohár...... a kdy že je a kde že je to finále??? Abych nezmeškal....­. =))))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek