Drap

Je pátek třináctého. Co takhle zkusit test ?

Je to velice snadné, lehce zvládnete všechny odpovědi. Pokud by ale v testu nebyly možnosti a měli jste přímo odpovědět, tak , nevím, nevím.......
http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/04/1­1/text-pro-opravdu-chytre-zvladnete-ho-i-vy/

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem ideální kandidát na Pohár tety Kateřiny.Moje úča by prý měla ze mě radost.

Další odpovědi
anonym

Zatím každá,která test dělala,dopadla 25 z 25 dobře­.Znamená to ,že ženy se více zabývají příslovími ?…:D

iceT

Vida vida,zase třináctého je dnes?Hergot,se mám asi dobře,když nevím,co je za den.....

Kdyby to šlo,tak vám za ten test napařím rovných 100 bodů,protože byl velmi zábavný a měla jsem kromě patnácté otázky všechny odpovědi správně,heč.

Sůwa

25/25, až se mi zdá, že snad pokaždé naskočí, že je odpověď správná. Díky.

briketka10

nejspíš mi jen trochu ucukla ruka u výsledků co nebyly správně, jinak velmi dobře a s příslovími si ráda hraju :DD
6 špatně..

redy

Vynikajíci výsledek!
Jsem ve světě přísloví a pořekadel opravdu doma! Jsem kandidát na pohár Káťi.

veruska

Velmi dobře,díky za zábavu.

annas

S nápovědou poměrně lehké. Kdysi jsem několik takových přísloví vložila, ale bez nápovědy. Tentokrát jsem měla jen jednu chybu, ale omylem jsem špatně klikla.

avel3

Tak super !! Jsem kandidát na pohár...... a kdy že je a kde že je to finále??? Abych nezmeškal....­. =))))