Pokročilý

Je, pátek, půjdete na nějakou pařbu, kalbu? Kolik vypijete alkoholu a jakého? Jak se pak v "bezvědomí" dostanete domů?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne,nepůjdu.Alkohol se vychutnává a nepije se aby ses dostal do bezvědomí,to z toho potom nic nemáš.To aby jsi se nalil na šrot ti stačí jakýkoliv patok který obsahuje líh.

Další odpovědi:

Pokročilý

Jak stárneš, přestáváš mít potřebu si vylejt mozek každej pátek a chodit domů v tomhle stavu. To, že je pátek mě přivádí k radosti proto, že se možná trochu vyspim a odpočinu si a ne abych si ještě dobrovolně šla ožrat hubu. Už nepovažuju za vrchol frajeřiny vypít hektolitry chlastu a pak vyblejt všechen obsah žaludku včetně toho, co jsem ani nesnědla.

Zlatý

U nás je v plánu koncert kapely Brutus v Dolní Bělé. Jelikož je ale starší dceři od rána špatně, dopadne to jako vždycky: Já zůstanu s dětmi doma, manžela vypustím, ještě ho tam odvezu a v jednu v noci buď domů dojde po svých (má to asi 4 km) nebo pro něj sjedu (za deště).
Takže on si dá pivo (rekord má na podobné akci 33 piv), já si dám večer svůj oblíbený pečený čaj a budu taxikařit. :-)

Zlatý

Nepůjdu, nemám proč. Ale kdybych šel, vypil bych pár skleniček vína a dostal bych se domů při vědomí, obvyklým způsobem.

Zlatý

jasněěěěěěěěě!

pudu pařit do práce (noc).

Někdo musí ten kapitalizmus budovat.

Zlatý

Nepůjdu,o víkendu má být hezky a nechtěl bych prožít sobotu s bolavou hlavou.Byl by to zbytečně zkažený den.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.