vivatisCZ

Je partnerství s youtube zadara?

Chci si nahrávat vlastní miniatury do videí a co všechno musím splnovat a dělat aby jsem mohl být partnerem youtube a hlavně aby to bylo zadara
Doplňuji:
Jé opravdu se dají nahrávat miniatury i bez partnerství :O a za jak dlouho se mi ta funkce aktivuje ?

Nejlepší odpověď
Braník

partnertsví je zdarma
Doplňuji:
jen nesmíš používat cizí věci ke svým účelům

Další odpovědi
Loginy

Musíš mít kvalitní kanál plný kvalitních videí, která neobsahují obsah třetí strany. Ty miniatury si můžeš udělat i bez partnerství s YouTube. A když máš s YouTube uzavřené partnerství, tak neplatíš ty jim, ale oni tobě :)

anonym

Nejlépe uděláte když půjde přímo na stránky Youtube – http://www.you­tube.com/yt/par­tners/cs/