Salio

Je pangasius ryba?

Slyšela jsem totiž,že není,ale co jiného by to bylo?

Nejlepší odpověď
beer

Ano – Pangasius hypophthalmus, česky pangas spodnooký:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pan­gas_spodnooký

Další odpovědi
badisko

no oni ho totiz nekdy oznacuji za >shark catfish< v prekladu >zraloci semec< …
ale z tohoto vyrazu vemuzes vychazet doslova .. treba kdyz chodim na ryby tak chytam … zraloky Small-spotted catshark ( Scyliorhinus canicula ) tedy.. Small-spotted catshark v cestie mala teckovana macka …cesky se mu rika Macka skvrnita .. a zde mu domorodci rikaji Dogfish..takze nekdo cetl ze Pangasius je >shark catfish< a mylne si to vylozil protoze >shark <je v prekladu zralok …a Zraloci nejsou ryby ..ale jsou to paryby …!!

Bedy

Ano, pangasius je sladkovodní ryba.

Ozzy21

Je to druh žirafy.
Vtip