Je otázka partnera položena správně?

No,že je tady otázka na prvním místě a ještě špatně napsaná,to asi moc dobré není.
American Movie Classics.
http://jpeg.cz/o­brazek/expq

Nejlepší odpověď
ReHu

To je život.
Někdy chybka či překlep nevadí a jindy jo.

Další odpovědi
anonym

Otázka je položena správně, jen s drobnou chybou, ale normální člověk ji přejde!

Když jsi, jugare, zjistil, že otázka má tak závažnou chybu a nesplňuje kodex, tak ji nahlas adminovi!

Nejde, co ? Ale táto odpověď určitě půjde, nebo jsi už vyčerpal denní dávku ?

anonym

Naprosto správně. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

anonym

Tazateli: hlavně, že ty píšeš pravopisně , bez chyb!

anonym

Každej udělá chybu,ale otázka,která je tu na prvním místě,by měla být napsaná spisovně.
Doufám,že se za normálního člověka ty nepovažuješ.