Kepuč

Je ostuda, když chlap popíjí likéry?

Mám slabost pro medovinu a bombardino s domácí šlehačkou, ale nevím moc o nikom, kdo by doma popíjel likéry :D

Nejlepší odpověď
ReHu

Proč by to měla být ostuda?
Každý pije, co mu chutná. Na ostatní se vykašlali.
Znám pár kluků, co si také rádi dají sladké.

Další odpovědi
MK44

Ostuda by byla, kdybyste s křivou hubou popíjel něco, co Vám nechutná. Nebo si dáváte kyselou okurku, když máte chuť na koblihu, jen proto, aby si někdo něco nemyslel? Proč byste se tím někým měl nechat manipulovat? A to Vám, popíjíte-li sám nebo ve společnosti inteligentních lidí, nehrozí. Ovšem v přítomnosti individuí, kteří se do shora uvedené kategorie nevejdou, hrozí určité riziko. Například v putyce Na Růžku, kde se scházejí místní rádobyborci, aby si alespoň pitím piva a dryáků o účinnosti kyseliny dokázali, že jsou opravdoví chlapi, s likérkou v ruce nejspíš sklidíte posměch. Podobně chcete-li zaimponovat nezralému děvčeti, zvolte raději nějaký světácký, finančně náročný drink ve stylu „Martini s vodkou, protřepat, nemíchat“. Ale sám uvažte, jestli to stojí za to.

ibuprofen

jako je to takový teplý. Ale co? Jde o prd. Taky mi chutná víc piňakoláda, než třeba whiska :)

quentos

Proč by to měla být ostuda?
Je snad ostuda, když má žena ráda pivo?

anonym

také piji likéry, lepší než chlamtat rum od pochybných prodejců

anonym

Ty popíjíš doma sám? Kolik toho vypiješ? Špatný návyk, bacha na to, alkohol je metla lidstva, dyk viš. 😁

lexx

pokud se o tom neví tak není

mosoj

Jasně, pokud chlap není ožratý jako carský důstojník , je to ostuda.

pucipuci

Doma je pije kde kdo, ale na veřejnosti se stydí, což nechápu. Já si griotku a zelenou dám kdekoliv. Ale vaječné mi prostě nechutnají.