Avatar uživatele
Kepuč

Je ostuda, když chlap popíjí likéry?

Mám slabost pro medovinu a bombardino s domácí šlehačkou, ale nevím moc o nikom, kdo by doma popíjel likéry :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Proč by to měla být ostuda?
Každý pije, co mu chutná. Na ostatní se vykašlali.
Znám pár kluků, co si také rádi dají sladké.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MK44

Ostuda by byla, kdybyste s křivou hubou popíjel něco, co Vám nechutná. Nebo si dáváte kyselou okurku, když máte chuť na koblihu, jen proto, aby si někdo něco nemyslel? Proč byste se tím někým měl nechat manipulovat? A to Vám, popíjíte-li sám nebo ve společnosti inteligentních lidí, nehrozí. Ovšem v přítomnosti individuí, kteří se do shora uvedené kategorie nevejdou, hrozí určité riziko. Například v putyce Na Růžku, kde se scházejí místní rádobyborci, aby si alespoň pitím piva a dryáků o účinnosti kyseliny dokázali, že jsou opravdoví chlapi, s likérkou v ruce nejspíš sklidíte posměch. Podobně chcete-li zaimponovat nezralému děvčeti, zvolte raději nějaký světácký, finančně náročný drink ve stylu „Martini s vodkou, protřepat, nemíchat“. Ale sám uvažte, jestli to stojí za to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ibuprofen

jako je to takový teplý. Ale co? Jde o prd. Taky mi chutná víc piňakoláda, než třeba whiska :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Proč by to měla být ostuda?
Je snad ostuda, když má žena ráda pivo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

také piji likéry, lepší než chlamtat rum od pochybných prodejců

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ty popíjíš doma sám? Kolik toho vypiješ? Špatný návyk, bacha na to, alkohol je metla lidstva, dyk viš. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

pokud se o tom neví tak není

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jasně, pokud chlap není ožratý jako carský důstojník , je to ostuda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Doma je pije kde kdo, ale na veřejnosti se stydí, což nechápu. Já si griotku a zelenou dám kdekoliv. Ale vaječné mi prostě nechutnají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek