terkaa

je opravdu zdravé dát si večer 2 dc. vína

Nejlepší odpověď
Alesh

No jasný, že je. Nebo 1–2 piva, či panáka pálenky. Malé množství alkoholu je organismu prospěšné.

Další odpovědi
Damiana

Víno obsahuje důležité antioxidanty. Alkohol (pokud to není pravidelné a větší množství a nemáš jiné zdravotní problémy) lidově – roztahuje cévy. Jenže nabádat k pití alkoholu já fakt neumím. Znám spíš jeho negativní účinky po takových „zdravotních“, pomalých, ale pravidelných začátcích …

Tudíž za sebe: Ano, ale zkus dealko víno. Všechny důležité, zdraví prospěšné látky v něm nalezneš a huntovat játra alkoholem si nebudeš. A navíc – alkoholem do sebe dostáváš i dost kalorií, což u dealko vína nehrozí. Dneska jsem měla tak dobrý svařák z Merlotu, že by si určitě smlsnul i nejeden pijan:-) Tedy, pokud jde někomu o chuť, ne o to, že do sebe lije alkohol.
http://www.carl-jung.cz/

♥♥♥

Nevím jestli úplně zdravé, ale když je na to člověk zvyklí každý den, tak to se zvyká rychle! No když jsi někde na Party nebo tak něco, proč ne, ale určitě si na to nezvykat..

terry

  1. co to má společného s právem a zákonem?¨
  2. na Google se podívat neumíš?

balca

zahul si radši ;)

hanny 2

Pravdu?Odpoví vám Prof.Milan Šamánek –

# https://docs.go­ogle.com/leaf?id=0B-hNObXMVmitODJmMzI0MzY­tOWI3ZS00MTYx­LTgyOGQtOWFlYT­k3NzFhZmRh&hl=cs­...dneska