annas

Je opravdu takový život, jak se zmiňuje R.Walpole?

Robert Walpole, byl britský státník, který je všeobecně považován za prvního britského předsedu vlády.

„Život je komedie pro ty, kteří myslí, a tragédie pro ty, kteří cítí.“

Nejlepší odpověď
anonym

Ja uz jsem se naucila zit tak – neco mezitim. Neni dobre brat vse na lehkou vahu , ale ani neprozivat moc tragedie ostatnich. Uvedomila jsem si , ze ja jsem si tolik pripoustela nemoci mych blizkych – az jsem z toho ja sama mohla onemocnet. -iv-

Další odpovědi
vagra

Robert Walpole, hrabě z Orfordu byl velmi bystrý člověk a s jeho poznáním a následnou interpretací života souhlasím.
Tak tomu opravdu je.