barusee

Je opravdu duben měsícem rakoviny?

Na facebooku koluje řetězová zpráva, že je duben měsíc rakoviny atd., možná jste na to také narazili, je to pravda?

Nejlepší odpověď
venkovan

Kdysi býval jedem měsíc Českosovětského přátelství (nevím jestli je to dobře). Byla to rakovina jako vyšitá, pořád se rozlézala. Tak proč by dnes duben nemohl být měsícem rakoviny – tedy měsíc kdy proběhne více akcí pro podporu léčení a hlavně prevence

Další odpovědi
aloevera5

Ano je, ale z tohoto pohledu: „Na památku obětím a jejich pozůstalým, kteří boj s rakovinou prohráli“.

Rakovina je civilizační choroba a bohužel postihuje lidi celý rok a „nezajímá“ jí co je zrovna za měsíc.

Zde právě radíme lidem, cvičte, nestresujte se, jezte zdravě.

Je velmi smutné, že se píše rok 2011, lítáme do vesmíru, technika je pokročilá, že nám přechází zrak ale stále neexistuje lék na rakovinu. Pokud je ale organismus jinak vitální a imunitní systém stabilizovaný a posílený, je zde do určité míry i možnost se této chorobě ubránit. Šance na uzdravení jsou potom větší. Samozřejmě je důležité v jakém rozsahu metastázy jsou. Neměli bychom ale zapomínat, že rakovina, jako každá nemoc, nás nezastihne „náhodou" a je to reakce těla, poslední zoufalá reakce, na způsob života a našeho chování k tělu. Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo. Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel smlouvu na delší život. My ovšem tomuto procesu říkáme choroba. Tělo vytvoří tumor proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času na k eliminaci interní toxicity. Metastázy jsou poslední pokus těla ke své záchraně. Jestliže je tato interní toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu zdraví. Pokud tento proces není úspěšný, osud majitele těla je definitivně určen a umírá ne na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.
Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a co nejdříve začněte s detoxikací.

Na detoxikaci ideální aloe vera – vřele doporučuji.

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/me­nu/nemoce-a-prevence

mosoj

Žádnou pozvánku jsem nedostal i když tam patřím. ???? nebo jako, že ji hodně lidí dostane po tom Japonsku ?