Je operační systém android od Google v češtině?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, už od verze „1.5 Cupcake“ je plně lokalizován do mnoha světových jazyků včetně češtiny

Dokonce podporuje i rozpoznávání česky diktovaného textu a hlasové ovládání v češtině. Takže ta šíře podpory českého národního prostředí je opravdu perfektní.

Horší to mají bratři slováci… ti se musí v Android zařízeních spokojit s nejbližší češtinou.
Doplňuji:
Dejte pouze pozor na některé telefony motoroly, nechápu proč to vlastně dělají, ale oficiální podporu češtiny ze svých telefonů záměrně odstraňují. Vždy si to raději ověřte.